چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2220  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


رسیدگی به وضعیت خانواده ای چادر نشین در جوار بیمارستان امام رضا ارومیه

رسیدگی به وضعیت خانواده ای چادر نشین در جوار بیمارستان امام رضا ارومیه

 با انتشار نخستین تصاویر از اسکان یک خانواده در داخل یک چادر در جوار بیمارستان امام رضا ارومیه، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به همراه دکتر سعید فریور، شبانه برای سرکشی رسیدگی به وضع این دونفر در محل حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ دکتر سعید فریور در این خصوص تصریح کرد: برابر تماس تلفنی استاندار محترم با اینجانب حوالی ساعت ۳۰ دقیقه بامداد یکشنبه دوم آذر در خصوص برپایی چادری در جوار بیمارستان امام رضا جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر مراجعه و پس از بررسی موضوع مشخص شد این زن و مرد مورد نظر مبتلا به اعتیاد شدید هستند.

 

وی ادامه داد: فردای آن روز حوالی ساعت ۷:۴۵ دقیقه به محل مراجعه شد و دو فرد مورد نظر در حال ترک محل بودند که راهنمایی های لازم در خصوص سکونت در مهمانسرای بهزیستی با آنها داده شد ولی متاسفانه مقاومت نموده و از قبول خودداری کردند.

 

فریور بابیان اینکه این دو فرد مدارک شناسایی برای مشخص شدن نسبتشان به همراه نداشتند، تصریح کرد: این دو فرد اظهار کردند ساکن روستا هستند و به محل سکونت خود بازمی‌گردند. م

 

بهزیستی استان اظهار کرد: این دو فرد معتاد تحت درمان سرپایی ترک اعتیاد بوده و متادون رایگان دریافت می کنند.کد خبر:  1555342
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: