ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 295  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری جلسه معارفه سرپرست جدید بهزیستی شهرستان چالدران

برگزاری جلسه معارفه سرپرست جدید بهزیستی شهرستان چالدران

 ‌سرپرست جدید اداره بهزیستی شهرستان چالدران معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ جلسه معرفی سرپرست جدید بهزیستی شهرستان چالدران با حضور مدیرکل و معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان چالدران برگزار شد و خانم مریم سلماسی به عنوان سرپرست جدید بهزیستی این شهرستان معرفی شد.

 

در این مراسم دکتر سعید فریور مدیرکل بهزیستی استان رفع موانع و مشکلات جامعه هدف بهزیستی را از اولویتهای این سازمان عنوان کرد و با تاکید براینکه نباید در این راستا کوتاهی و غفلتی صورت گیرد، افزود: متاسفانه سهمیه استخدامی ۳درصدی معلولان توسط دستگاههای اجرایی عملیاتی نمی شود، لازم است در این خصوص گزاراشات تخلفات اعلام شود. وی با اشاره به اینکه تسهیلات بکارگیری مددجویان بهزیستی توسط کارفرمایان افزایش یافته است، گفت: سهمیه بکارگیری مددجویان از ۵نفر به ۴٠ نفر افزایش یافته که کارفرمایان نیز با بکارگیری مددجویان می توانند از وام ۲میلیارد تومانی بهره مند شوند. در ادامه این جلسه مدیرکل بهزیستی و فرماندار در خصوص مشکلات جامعه هدف بهزیستی شهرستان و ارائه راهکار برای رفع موانع تبادل نظر کردند.

 

گفتنی است مدیرکل بهزیستی استان در این سفر یکروزه به چالدران، پس از دیدار با خانواده مرحوم «حبیب رنجبری» رئیس پیشین اداره بهزیستی شهرستان چالدران و دلجویی از آنها، جهت نثار فاتحه ای بر سر مزار آن مرحوم حضور یافت.

 کد خبر:  1555284
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: