ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 274  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


پیام تبریک مدیر کل بهزیستی استان بمناسبت روز پزشک

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی استان بمناسبت روز پزشک

دکتر سعید فریور مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی در پیامی اول شهریور زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ در این پیام آمده است :

به راستی که دیار عزیزمان مردان بزرگی را تربیت و تقدیم جامعه نموده که در همه حال و در طول تاریخ، آوازه علم و عملشان در سپهر اندیشه مورد توجه بوده و در پرتو ارزش های دینی، دانش را در خدمت بشریت و رشد فضلیت های اخلاقی قرار داده اند .

سالروز ولادت دانشمند بزرگ و طبیب نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا یادآور تلاش و کوشش مردان و زنانی است که مظهر احیاگری نامیده شده اند و درد و رنج را از جسم و روان درد مندان زدوده و شوق امید را در کالبد جسم و روح زندگی آنان می دمند.

مدتی است که سایه شوم ویروس منحوس کرونا در کشور عزیزمان و مردم شریف ایران اسلامی سایه نهاده خبرهای ناگوار دلها را میلرزاند و خاطرها را اندوهگین می کند اما آنچه در این میان و در این فضا امید و ایمان را دو چندان می کند عزم و ایمان جامعه پزشکی است که با عشق ، ایثار و شرافت به خدمتگزاری به همنوع می کوشند .

 اینجانب فرا رسیدن روز پزشک را خدمت خانواده بزرگ پزشکی ایران اسلامی، بویژه استان آذربایجان غربی و همکاران شاغل در بهزیستی استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و در سایه وفاق و همدلی روز افزون در جهت ارتقاء کیفیت درمان و ارائه خدمت بی منت به مردم شریف استان موفق و مؤید باشید .

 دکتر سعید فریور

 مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربیکد خبر:  1555270
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: