ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 274  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری جلسه گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در بهزیستی آذربایجان غربی

برگزاری جلسه گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در بهزیستی آذربایجان غربی

 جلسه گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در بهزیستی آذربایجان غربی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان دکتر سعید فریور در جلسه گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در جمع همکاران این سازمان که در اداره کل بهزیستی استان برگزار شد به نقش و اهمیت حفظ حجاب اشاره کرد و گفت: حجاب، عفت و پاکدامنی مربوط به همه بوده و باعث سلامت روح و جسم می شود و فردی می تواند در جامعه موثر باشد که صداقت، عفت و پاکدامنی در رفتار، کردار و پوشش او نیز نمود داشته باشد.

فریور با بیان اینکه مسئله حجاب و صداقت در کردار و رفتار به عنوان عامل تربیتی باید از دوران کودکی آموزش داده شود، تاکید کرد: آثار و نتایج مهم عفاف و حجاب در جامعه، ایجاد سلامت و آرامش روانی برای آحاد جامعه است.

وی ضمن قدردانی از زحمات همکاران بهزیستی در ارائه خدمات به جامعه هدف تصریح کرد: تمامی نیروهای فعال این سازمان صادقانه و با خلوص نیت با هدف کاهش آلام جامعه هدف تلاش می کنند که قابل ستایش و تقدیر است

فریور با بیان اینکه جامعه هدف بهزیستی افراد گرفتار و محروم جامعه هستند،بر لزوم سعه صدر و گشاده رویی در برخورد با این افراد تاکید کرد و افزود: همه افراد جامعه هدف با توجه به فشار اقتصادی، تورم و شیوع کرونا در شرایط سختی زندگی می کنند لازم است تا میتوانیم علاوه بر دستگیری از این افراد با رفتار و اخلاقی پسندیده برخورد کنیم. مدیرکل بهزیستی استان بااشاره به اینکه با توجه به شرایط فعلی تعداد مددجویان افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: ۲۰ هزار خانوار برای دریافت خدمات بهزیستی پشت نوبت هستند.

وی بابیان اینکه فطرت انسان پاک و بی غل و غش آفریده شده و انسانی که هم در ظاهر و باطن یکسان باشد قابل اعتماد است، گفت: دنیا محل گذر است و باید ما به عنوان اشرف مخلوفات با الگو گیری از ائمه راه صداقت، درستی و دستگیری از نیازمندان را چراغ راه خود قرار دهیم.

 

گفتنی است در پایان جلسه از همکاران بهزیستی استان با اهدای لوح سپاسی تقدیر شد.کد خبر:  1555222
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: