ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 262  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


جمع آوری بیش از ۱.۳ میلیارد تومان زکات فطریه نقدی در آذربایجان غربی

جمع آوری بیش از ۱.۳ میلیارد تومان زکات فطریه نقدی در آذربایجان غربی

 مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: بیش از ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان زکات فطریه نقدی توسط این اداره کل جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ دکتر سعید فریور ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پرفیض رمضان با اشاره به میزان کمکهای نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده از محل زکات فطریه در استان ادامه داد: میزان زکات فطریه نقدی جمع آوری شده به مبلغ  یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان و زکات فطریه غیر نقدی به مبلغ ۷۴۰ میلیون تومان در سطح استان اعلام شده است.

دکتر فریور اظهار کردمیزان مشارکت جلب شده این اداره کل از بابت اجرای  طرح پویش همدلی مومنانه ( تامین سبد غذایی برای خانوارهای آسیب پذیر ) و زکات فطریه ( نقدی و غیر نقدیدرطول این  ماه مبارک نیز بالغ بر مبلغ ۶میلیارد و۳۸۰میلیون تومان بوده است .

وی با اشاره به اجرای طرح پویش مومنانه در استان خاطر نشان کردبهزیستی استان با توجه به انتشار ویروس کرونا در جامعه و لزوم حفظ فاصله اجتماعی  با رعایت پروتکلهای بهداشتی، جهت جلوگیری از انتشار ویروس ، با اجرای طرح پویش مومنانه ( تهیه سبد غذایی برای خانوارهای آسیب پذیر ) مبادرت به توزیع ۱۵۰۰۰ بسته مواد غذائی با مشارکت  خیرین محترم استانی ، سپاه ، استانداری ، فرمانداری ها،  در بین خانوارهای  آسیب پذیر جامعه هدف بهزیستی استان  به ارزش ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کرده است .

فریور تصریح کرد: این اداره کل آمادگی خود را جهت جلب و جذب  نذورات  و کمکهای نقدی  خیرین محترم  استانی از طریق شماره حساب ۴۱۵۵۰۳۴۵۴۱۵۷۲۸۱۸ – شماره کارت مجازی ۳۱۷۸-۸۵۴۵- ۹۵۷۰- ۶۳۶۷ و کد دستوری #۱۴۰۰۰۲۰*۴*۷۳۳* اعلام می کند.

مدیرکل بهزیستی استان یادآور شد: همچنین  پایگاههای ثابت استان درسطح  شهرستان ارومیه و ادارات بهزیستی شهرستانهای تابعه در در سراسر استان ، آماده دریافت نذورات و کمکهای خیرین در مناسبتهای دینی و مذهبی (روزهای عید قربان و غدیر و ...) هستند.

 کد خبر:  1555196
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: