ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 296  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


اهداء جهیزیه به ۲۱ نوعروس تحت پوشش بهزیستی استان آذربایجان غربی

اهداء جهیزیه به ۲۱ نوعروس تحت پوشش بهزیستی استان آذربایجان غربی

 
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی از اهدای جهیزیه به 21 زوج ونوعروس از مددجویان بهزیستی استان خبرداد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان؛ دکتر سعید فریور گفت: امروز ۷ خرداد مراسم اهدا جهیزیه به 21 زوج ونوعروس از مددجویان بهزیستی استان با حضور مدیر کل بهزیستی استان, مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره), دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری, نماینده امام جمعه شهرستان ارومیه وجمعی از خیرین شهرستان ارومیه درسالن شهید فیاض بخش شیرخوارگاه مهر برگزار گردید.
 
وی با اشاره به اینکه اقلام جهیزیه بالغ بر ۲۱۰ میلیون تومان با همکاری خیرین,بهزیستی و سپاه خریداری شده است، ادامه داد: جهیزیه نوعروسان شامل,فرش,یخچال, اجاق گاز, بخاری گازی,کهنه شور دوقلو,پتوی گلبافت, سرویس قابلمه,سرویس غذاخوری,سرویس چای خوری,جارو برقی, سرویس قاشق و چنگال بود که به مددجویان اهداء شد.
 
مدیرکل بهزیستی استان با بیان اینکه ۱۰۰۰ زوج جوان منتظر دریافت جهیزیه هستند،
از خیرین خواست در این اقدام خداپسندانه بیش از پیش بهزیستی را برای تجهیز خانه های این زوجها یاری کنند. 
 
فریور با بیان اینکه بهزیستی استان ۸۶ هزار خانوار را تحت پوشش دارد که با احتساب جمعیت، ۳۶۰هزار نفر از جمعیت استان از خدمات بهزیستی بهره مندند، گفت: علاوه بر مددجویان تحت پوشش، بیش از ۲۰ هزار خانوار نیز در صف پشت نوبت دریافت مستمری از بهزیستی هستند.
 
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی ایجاد شده به واسطه تعطیلی بسیاری از مشاغل در اثر شیوع کرونا و افزایش مشکلات عدیدیه مددجویان تصریح کرد:  هزینه بالای تهیه اقلام بهداشتی نیز بر مشکلات دیگر بر اقشار جامعه تحمیل شد که بهزیستی با همکاری بنیاد مستضعفان، استانداری، ستاد اجرای فرمان امام راحل، سپاه و بسیاری از ارگانها برای بسیاری از مددجویان اقلام بهداشتی را تهیه و توزیع کرد.
 
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی ضمن قدردانی از کمک خیرین که همیشه حامی و یاری رسان بهزیستی هستند، گفت: امسال با همت خیرین برای ۳۸۰ خانواری که تازه ازدواج کرده بودند هزینه ازدواج واریز شد.
 

فریور اظهار کرد: امید است دیگر هیچ مددجویی پشت نوبت تامین هزینه عروسی نماند. کد خبر:  1555188
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان

[Atorpatdate]
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: