ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 268  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


دستگاههای اجرایی و شهرداریها ملزم به رعایت الزامات مناسب سازی شده اند

دستگاههای اجرایی و شهرداریها ملزم به رعایت الزامات مناسب سازی شده اند

 سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در دیدار قائم مقام دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشورگفت: رفع مشکلات افراد کم توان و معلول و فراهم ساختن امکانات برای تسهیل برقراری ارتباط و حضور فعال این قشر در جامعه از اهدافی است که در جلسات ستاد به آن تاکید می شود.

 

پیمان آرامون افزود: معلولین حرکتی و جانبازان بخشی از جامعه هستند و در عرصه‌های مختلف مشغول فعالیت میباشند و باید با مناسب سازی معابر و اماکن عمومی امکان ارتباط نزدیک با جامعه و محیط اطراف آنها را فراهم ساخت.

 

وی افزود: یکی از اصول اولیه زندگی حرکت و پویایی است و مشکلات و موانع ضمن گرفتن این حق طبیعی , مشکلات روحی را برای  این قشر از جامعه ایجاد میکند.

 

این مقام مسول با اشاره گزارشات دبیرخانه این کارگروه در خصوص وضعیت ارزیابی ساختمان های اداری و عمومی در حوزه مناسب سازی خاطرنشان ساخت:درآیین نامه های موجود در طراحی ساختمان ها ، معابر و راهها استانداردهای طراحی و احداث تاکید شده و باید توسط مدیران و مهندسان ناظر مورد توجه باشد.

 

خادم حسینی قائم مقام دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور نیزدراین جلسه از اصلاح آیین نامه مناسب سازی و ابلاغ آن درآینده نزدیک خبرداد و گفت: در این آیین نامه که با امضای معاون اول محترم رییس جمهور به تمامی استانها و دستگاههای اجرایی ابلاغ خواهد شد به اختصاص ردیف بودجه اختصاصی در بودجه سال 98 دستگاههای اجرایی با موضوع مناسب سازی تاکید شده است و براساس آن پروژه عمرانی شهری و روستایی بدون رعایت الزامات این قانون اجرایی نمی شوند.

 

 

 کد خبر:  1554716
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: