ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2123  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


صدور مجوز مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی الکترونیکی می شود

صدور مجوز مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی الکترونیکی می شود

 مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی از الکترونیکی شدن پروسه صدور مجوز مهدهای کودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ دکتر سعید فریور گفت: باتوجه به سیاستهای دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر هوشمند سازی و الکترونیکی نمودن اهم فعالیتها جهت تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به مردم  و تکریم ارباب رجوع، و ابلاغیه سازمان بهزیستی به ادارات کل در سراسر کشور در حال حاضر یکی ازخدمات مربوط به کمیسیون ماده ۲۶ درجهت صدور مجوز موافقت اصولی برای متقاضیان مهدهای کودک با همکاری دفاتر پیشخوانهای دولت در سراسر کشور به صورت الکترونیکی انجام خواهدشد.

وی ادامه داد: از این پس کلیه درخواست‌های صدور مجوز موافقت اصولی مهد های کودک، ابتدا توسط متقاضیان  و یا پیشخوانهای دولت در سامانه    WWW.G4B.IR ثبت اولیه می‌شود.

فریور تصریح کرد: پس از ثبت نام متقاضیان  نتایج مراحل انجام کارتوسط پیشخوان دولت ازطریق پیامک به متقاضی ابلاغ گردیده و در نتیجه فرایند انجام کار و مراحل مربوطه توسط حوزه  مراکز وموسسات غیردولتی بهزیستی استان پیگیری می گردد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در هر مرحله از فرایند مورد نظر نیز افراد متقاضی از طریق پیامک دریافت شده میتوانند از فرایند صورت گرفته بر روی پرونده خود مطلع گردند.

لازم به ذکر است متقاضیان میتوانند لیست پیشخوانهای مورد نظر خود را در سامانه G4B ملاحظه نموده و پیشخوان مورد نظر خود راانتخاب و پس از مراجعه به پیشخوان مورد نظر مراحل کار خود را دنبال نمایند.کد خبر:  1554674
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: