ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 298  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


برگزاری گلریزان تکمیل احداث فروشگاه تعاونی معلولین شهرستان اشنویه

برگزاری گلریزان تکمیل احداث فروشگاه تعاونی معلولین شهرستان اشنویه

با حضور معاون اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی آذربایجان غربی و جمعی از مقامات شهرستان اشنویه گلریزان احداث فروشگاه تعاونی و دفتر انجمن معلولین برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ معاون اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی استان در این مراسم ضمن تقدیر از مشارکت خیرین افزود: از ابتدای امسال تعداد ۱۰ مورد وقفی در استان به ارزشی بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به ثبت رسیده که از این ۱۰ مورد ۳مورد توسط خیرین شهرستان اشنویه اهداء شده است.

 

سیامک نبی زاده تکریم خیرین و برنامه ریزی برای جلب مشارکتهای مردمی در راستای ارتقای سطح خدمات به جامعه هدف را از رویکردهای بهزیستی برشمرد.

 

پنهانی رئیس بهزیستی اشنویه نیز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از خیرین شهرستان در زمینه کمک به بهزیستی ، آماری از معلولین و مددجویان تحت پوشش بهزیستی ارائه داد.

 

گفتنی است به همت مردم خیر و نوعدوست شهرستان اشنویه مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان برای تکمیل  پروسه ساخت فروشگاه تعاونی معلولین با بکارگیری 5 نفر از جامعه معلولین و نیز دفتر انجمن معلولین جمع آوری شد که بهزیستی استان نیز با پرداخت ۱۱ میلیون تومان در این گلریزان سهیم شد.

 

 

تقدیر از خیرین شهرستان اشنویه پایان بخش این مراسم بود.

 کد خبر:  1554626
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: