ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2119  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


پیام مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی به مناسبت اربعین حسینی

پیام مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی به مناسبت اربعین حسینی

 مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی در پیامی فرا رسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفت و تصریح کرد: اربعین حسینی آینه ای تمام نماست در برابر چشمان میلیون ها انسان متعهد، که تصویری از نهضت آزادگی و قیام خونین محرم در آن نقش بسته است.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی ؛ در متن پیام دکتر سعید فریور آمده است: 
 
یکی از عوامل مؤثر در حفظ و تداوم نهضت عاشورای حسینی، بزرگداشت اربعین آن حادثه غمبار است. حماسه بزرگی که سالیان اخیر در  پیاده روی خودجوش محبان اهل البیت جلوه با شکوهی ازعشق ودلدادگی را در مقابل جهانیان به تصویر می کشد و چه زیبا وباشکوه است مواکبی که گرد و غبار سفر را از چهره خسته دلانی که در سر سودای تشرف به منزل گاه یاررا دارند می زداید.
 
آنچه امروز بعنوان پیام در حماسه پیاده روی اربعین می بینیم ایجاد وحدت میان پیروان اباعبدالله الحسین علیه السلام از ملت های گوناگون با زبان ها، رنگ ها و نژادهای مختلف، زنده نگه داشتن هدف امام حسین علیه السلام و مکتب او، آشنا شدن مردم با راه و رسم زندگی رهبران هدایت وایجاد پیوند قلبی و ارتباط باطنی با ائمه اطهار است. نقش و دلدادگی جامعه بهزیستی در این رویداد بزرگ غیر قابل انکار است.
 
  اربعین، آینه ای تمام نماست در برابر چشمان میلیون ها انسان متعهد که تصویری از نهضت آزادگی و قیام خونین محرم در آن نقش بسته است. اربعین، روز باشکوهی است که از خون حسین علیه السلام حیات گرفت و نقطه آغاز تبلیغ آرمان کربلا شده است.
 
اینجانب ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن اربعین حسینی از همه خواهران و برادرانی که توفیق حضور در راهپیمایی اربعین، خدمت در مواکب و تشرف و زیارت آستان ملکوتی امام حسین علیه السلام و ابالفضل العباس (ع) نصیبشان گردیده، التماس دعا داشته و عزت و سربلندی همه مسلمانان بویژه مردم آذربایجان غربی را از خداوند متعال مسئلت دارد.
 
دکتر سعید فریور
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی


کد خبر:  1554508
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: