ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2191  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


شاكله بهزيستي بر مددكاري بنا نهاده شده است

شاكله بهزيستي بر مددكاري بنا نهاده شده است

 مديركل بهزيستي آذربايجان غربي با اشاره به نقش و جايگاه مددكاران در سازمان بهزيستي و نيز مسائل اجتماعي اظهاركرد: شاكله بهزيستي بر مددكاري بنا نهاده شده و اين گوياي اهميت و جايگاه ارزنده مددكاران است.

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل بهزيستي آذربايجان غربي؛ دكتر سعيد فريور در مراسم گراميداشت روز مددكاري اجتماعي، تاسي اين شغل از سيره حضرت علي (ع) را يكي از ويژگيهاي بارز اين شغل دانست و گفت: مددكاران اجتماعي با توجه به روند رو به رشد زندگي ماشيني و به تبع آن آسيبهاي نوپديد مي بايست در دو حوزه مداخله و پيشگيري بيش از پيش علمي تر و تخصصي تر عمل كنند.

 

وي اخلاق نيك و سعهص در را وجه تمايز كاركنان بهزيستي عنوان كرد و افزود: با توجه به كمبود امكانات نياز است تا در برخورد با ارباب رجوع و مراجعين كه از قشر نيازمند جامعه نيز به شمار مي روند با اخلاق نيك و سعهص در برخورد شود.

 

📌فعاليت 450 كلينيك مددكاري در سطح كشور

 

رئيس گروه توانمندسازي خانواده و زنان سازمان بهزيستي كشور نيز در اين مراسم ضمن تقدير از تلاشهاي مددكاران آذربايجان غربي يكي از دلايل پيچيدگي و روند روبه رشد آسيبهاي اجتماعي را بي توجهي به مددكاران در مباحث تصميم گيري كلان كشوري دانست.

 

معصومه توكلي گفت: براي حل مسائل اجتماعي نيازمند شناخت درست هستيم و اين شناخت در مددكاران بواسطه دانش و تجربه لازم وجود دارد.

 

وي راه اندازي و توسعه كلينيك هاي مددكاري را در سطح كشور در راستاي حمايت از رفاه اجتماعي دانست و افزود:در حال حاضر 450 كلينيك مددكاري در سطح كشور فعاليت دارند و سازمان بهزيستي به منظور تامين رفاه اجتماعي و مداخله بهنگام در آسيبهاي اجتماعي از اين كلينيك ها حمايت مي كند.

 

📌ارتقاي كيفيت زندگي مردم يكي از وظايف مددكاران است

 

معاون اموراجتماعي بهزيستي آذربايجان غربي نيز در اين مراسم، پيشگيري را از ديگر وظايف كار مددكاري دانست كه در كنار مداخله انجام مي گيرد.

 

دكتر مهرداد مطلبي گفت: با توجه به مشكلات پيچيده جامعه نياز است تا مددكاران در كنار كار مداخله اهتمام ويژه اي نيز به بحث پيشگيري داشته باشند.

وي ادامه داد: كار مددكاري ارتقاي كيفيت زندگي مردم در ابعاد مختلف است.

 

معاون امور اجتماعي بهزيستي استان توانمندسازي اجتماعي مردم و برقراري عدالت اجتماعي را از ديگر وظايف مددكاران دانست و تصريح كرد: يكي از نيازهاي جدي امروز جامعه ما آموزش حقوق شهروني است و در اين بين مددكاران سهم بسزايي دارند.

 

دكتر مهرداد مطلبي خاطرنشان كرد: در تمام شهرهاي استان كلينيك مددكاري راه اندازي شده و حمايت از اين كلينيك ها را در دستو.ر كار داريم.

 

در ادامه اين مراسم با اهداي لوح و هدايايي از مددكاران منتخب آذربايجان غربي تقدير شد.

 کد خبر:  1554280
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: