ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2228  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


سطح پایین حقوق و دستمزد کارکنان بهزیستی آزار دهنده است

سطح پایین حقوق و دستمزد کارکنان بهزیستی آزار دهنده است

 مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی با اشاره به سطح پایین حقوق و دستمزد کارکنان بهزیستی خواستار اهتمام و حمایت نمایندگان مجلس به منظور بهبود این وضعیت و نیز کمبود نیروی انسانی شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ دکتر سعید فریور در جریان بازدید و دیدار سید هادی بهادری نماینده مردم ارومیه در مجلس از بهزیستی استان ضمن تشریح عملکرد و وضعیت موجود اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 67 هزار خانوار با جمعیت 278 هزار نفر تحت پوشش بهزیستی استان هستند.

 

وی تعداد خانوارهای مستمری بگیر را 17 هزار خانوار عنوان کرد و گفت: به منظور ارتقای سطح خدمات نیازمند تخصیص اعتبارات هستیم.

 

فریور با اشاره به عملکرد خوب استان در شاخص های مسکن،اشتغال و پیشگیری از معلولیت ها تصریح کرد: به طور قطع نقش پررنگ کارکنان بهزیستی علیرغم کاستی های حمایتی بسیار مشهور است.

 

مدیرکل بهزیستی استان با تقدیر از حمایتهای نمایندگان مردم ارومیه و استان در مجلس از برنامه های بهزیستی، تقویت این روند را رمز ارتقای سطح خدمات دانست.

 

در ادمه نیز هر یک از معاونین به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خودشان پرداخته و بهادری نیز در سخنانی با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته بر حمایت و پیگیری مشکلات قول مساعد داد.کد خبر:  1554272
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: