ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
چاپ  
آرشیواخبار
    ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 2186  تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating 


افتتاح 19 واحد مسكن مددجويي بهزيستي آذربايجان غربي همزمان با هفته دولت

افتتاح 19 واحد مسكن مددجويي بهزيستي آذربايجان غربي همزمان با هفته دولت

 مديركل بهزيستي آذربايجان غربي از افتتاح 19 واحد مسكن مددجويي همزمان با هفته دولت خبر داد. 

به گزارش روابط عمومي اداره كل بهزيستي آذربايجان غربي؛ دكتر سعيد فريور با تبريك هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر تصريح كرد: در هفته دولت امسال علاوه بر افتتاح 19 واحد مسكن مددجويي در شهرهاي اروميه،پلدشت،پيرانشهر،تكاب،سردشت و سلماس 4 واحد نيز در شهرستان اشنويه كلنگ زني مي شود. 

وي اعتبار تخصيص يافته از سوي بهزيستي براي اتمام اين واحدهاي مسكوني را بالغ بر يك ميليارد ريال دانست و افزود: با شروع بكار دولت يازدهم نگاه جدي و عملياتي به مقوله مسكن به عنوان يكي از اركان اصلي توانمندسازي ايجاد شده است. 

فريور همچنين ارائه خدمات رايگان توانبخشي و جشنواره هاي فرهنگي ورزشي جامعه هدف را از ديگر برنامه هاي اجرايي در هفته دولت برشمرد و افزود: برگزاري نشست هاي مطبوعاتي،تور خبري و معرفي دستاوردهاي دولت در حوزه بهزيستي از ديگر فعاليتهاي اين هفته بشمار مي رود. 

اين مقام مسئول يكي از شاخص هاي عملكردي دولت در حوزه بهزيستي را افتتاح مركز اورژانس اجتماعي در تمامي شهرهاي بالاي 50 هزار نفر جمعيت دانست و خاطرنشان كرد: با اهتمام صورت گرفته از سوي دولت اين انتظار مي رود تا آذربايجان غربي درشاخص هاي اجتماعي و پيشگيري به روند روبه رشد خود ادامه دهد.کد خبر:  1553799
فرستنده: behzisty-ag.ir Admin
گروه: اخبارورویدادهای سازمان
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: