دات نت نیوک
GO
اخبار بهزیستی استان آذربایجان غربی
تاریخ انتشار: شنبه 15 آبان 1400

  بازدید مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی به همراه فرماندار ارومیه از مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶

امتیاز: Article Rating
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: برخی از مشکلات حوزه درمان اعتیاد نیازمند مشارکت و همراهی سایر دستگاههای متولی می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی امروز ۱۵ آبان ماه، جلسه کمیته هماهنگی مرکز نگهداری درمان و کاهش اسیب معتادان موضوع ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر با حضور رسول مقابلی فرماندار شهرستان ارومیه و هیات همراه ، دکتر سعید فریور مدیرکل بهزیستی استان به همراه معاون پیشگیری و مدیر اداره بهزیستی ارومیه ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا محمدی جانشین دبیر شورای هماهنگی و کارشناس درمان و آقای مجرد مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان ارومیه به همراه کارشناسان مربوطه مدیر مرکز ماده ۱۶ در محل مرکز تشکیل و در خصوص رفع مشکلات مربوط به مرکز مذکور تصمیمات راهگشایی اتخاذ گردید. 

 

در این جلسه دکتر سعید فریور مدیر کل بهزیستی استان گزارشی از مشکلات و موانع مرکز از جمله کمبود اعتبارات ملی، موانع پیش روی اتمام پروژه توسعه مرکز و... ارایه نمود و گفت: برخی از مشکلات حوزه درمان اعتیاد در حیطه اختیارات اداره کل بهزیستی استان نبوده و نیازمند مشارکت و همراهی سایر دستگاههای متولی می باشد.

 

 در ادامه مسؤلین و کارشناسان حاضر در جلسه از مرکز مذکور و پروژه توسعه مرکز بازدید نمودند ودر این بازدید مقابلی فرماندار شهرستان ارومیه بر صیانت وتوانمندسازی معتادین بهبود یافته تاکید نمود و گفت: دستگاههای متولی در امر اشتغال بهبود یافتگان فعال‌تر عمل کنند. 

 

گفتنی است در ادامه بازدید، هیات مذکور در جمع مقیمان آن مرکز حضور یافته و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این افراد قرار گرفتند .

 

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی به همراه فرماندار ارومیه از مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

هاست ویندوز آناج