دات نت نیوک
GO
اخبار بهزیستی استان آذربایجان غربی
تاریخ انتشار: شنبه 13 شهریور 1400

  برگزاری جلسه آموزشی توجیهی ویژه موسسان مراکز اقامتی بهبودی بازتوانی در آذربایجان غربی

امتیاز: Article Rating
جلسه آموزشی توجیهی ویژه موسسان مراکز اقامتی بهبودی بازتوان افراد با اختلال مصرف مواد و مرکز جامع درمان اعتیاد در بهزیستی آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی؛ در ابتدای جلسه دکتر سعید فریور مدیر کل بهزیستی استان ضمن تشکر از زحمات مراکز اقامتی در ایام شیوع بیماری کرونا و نبود تلفات جانی در مراکز در ایام بر تلاش همه جانبه موسسان ،پرسنل و تیم نظارت و کارشناسان درمان اعتیاد در ارتقا کیفیت خدمات تاکید نمود.

 

وی در ادامه بر رعایت حقوق بیماران و حفظ شان و کرامت انسانی مقیمان تاکید کرده و از معاون پیشگیری ریاست بهزیستی شهرستان ،مسولین اداره حراست و دفتر ارزیابی عملکرد و کارشناسان ناظر درمان اعتیاد خواست ضمن نظارت دقیق بر عملکرد مراکز حمایتهای لازم را به منظور پیشبرد اهداف سازمان و ارتقا کیفیت خدمات در مراکز را داشته باشند.

 

فریور همچنین دستورات لازم را جهت رفع و موانع مشکلات اقتصادی مراکز صادر نمود و بر فعال سازی کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی و وصل نمودن معتادان بهبود یافته به انجمن معتادان گمنام تاکید کرد. 

 

 در ادامه معاون پیشگیری ،ریاست اداره حراست بهزیستی استان ،معاون هاهنگی موسسات خیریه اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی استان ،مدیر اداره بهزیستی شهرستان و کارشناسان مربوطه به ترتیب در خصوص بخش نامه ها و دستورالعمل های سازمان در خصوص ارتقا امنیت در مراکز دستورالعمل نصب و پشتیبانی دوربین های مداربسته ، تسهیلات اشتغالزایی ، نواقصات و مشکلات موجود و... توضیحات لازم را ارایه دادند. 

 

گفتنی است در پایان موسسان مراکز سوالات و مشکلات خود را به سمع اعضای حاضر رساند و در نهایت مقرر گردید تعاملات فی مابین مراکز و کارشناسان و مسولین بهزیستی افزایش یابد لازم به توصیح هست در ابتدای جلسه یکی از خیرین شهر آمادگی خود را جهت پرداخت هزینه های درمانی یک عده از افراد بی بضاعت و نیازمند را اعلام داشتند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری جلسه آموزشی توجیهی ویژه موسسان مراکز اقامتی بهبودی بازتوانی در آذربایجان غربی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

هاست ویندوز آناج